Şile Bezi Modellerde Özgün Tasarımlar

Şile Bezi Modellerde Özgün Tasarımlar

Şile Bezi Toptan Satış Ürünleri

Mağazalarınızda yaz kreasyonlarında şile bezi modelleri ile müşteri kitlenizi artırabilirsiniz. Çünkü şile bezinde artık tek tip ürün ve tasarımlar sınırlaması yok. Her giyim ürününde yapılan moda çalışmaları şile bezi tasarımlarında da özgün ve modern çizgilerle hazırlanıyor. Koleksiyonlarda tunikten elbiseye, pantolondan bluz ve tişörte aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Hem erkek hem de bayan giyim ürünleri mağazanızda dikkatleri çekecek ve beğenilecek en trend modellerden oluşmakta.

Şile Bezi üretimi, pazarlaması ve ihracatı konusunda 20 yıllık deneyime sahiptir. Yılın 12 ayı kesintisiz üretim yapar ve tedarikçilerine, sezon boyunca ''STOK ÜRÜN'' sağlar. Ülkemizdeki Şile Bezi Konfeksiyon üretim ve satışının % 50 sini gerçekleştirmektedir. Türkiye'de 200 den fazla satış noktasıyla ''PAZARIN LİDERİ'' konumundadır. Üretiminin %25 sini dış ülkelere ''İHRAÇ'' eder. Şirketimizin yurt dışı müşterileri, ağırlıklı olarak AB ülkeleri, ABD ve Ortadoğudadır. İTO ve İTKİB üyesidir.KOSGEB veri tabanında kayıtlıdır.

Kaynak:

Toptan Satış Fiyatlarda Fırsatları Kaçırmayın

Erkek ve bayan giyim üzerinde satış yapan E-ticaret mağazalarında yaz sezonu için araştırma ve hazırlıklar başladı. Özellikle yaza özel renk ve tasarımlardan oluşan giyim ürünlerine ağırlık veren sitelerde şile bezi oldukça ilgi görmekte. Hafif, rahat, şık ve oldukça uygun fiyatlı ürünlerle hem müşteri kitlenizi memnun edebilir hem de kazancınızı artırabilirsiniz. En moda erkek gömlekleri, tril tril bayan elbiseleri, tatil kıyafetleri ve müşterinin şimdiden aradığı bahar yaz giyim ürünlerinde toptan siparişleriniz için silebezi.com.tr linkinden iletişime geçebilirsiniz. Sezon başlamadan alacağınız tüm şile bezi giyim ürünlerini her zaman daha ucuza alırsınız. Aslında bu tüm alışveriş ürünleri için geçerlidir. Ancak rekabetin sıkı olduğu online alışveriş sitelerinde biraz daha hızlı davranarak müşteriye rakiplerden önce yeni koleksiyonları sunmak daha avantajlıdır. En yeni şile bezi modelleri ve toptan satış avantajları için silebezi.com.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.