Kuaför Dekor Nasıl Olmalıdır?

Kuaför Dekor Nasıl Olmalıdır?

Kuaför salonlarını tercih eden müşteriler, hem yenilenmek hem de kendilerini daha iyi hissetmek için bu mekanları tercih ederler. Saç boyama, saç kesimi, maşa, perma, manikür ve pedikür gibi hizmetlerin verildiği kuaförlerde hizmetlerin verildiği alanlar net bir şekilde ayrılmalıdır. En küçük kuaför salonlarında bile eğer odalar yoksa bu alanlar seperatör yardımı ila yapılmalıdır. Manikür ve pedikür bölümünün özellikle ayrı olması gereklidir. Çünkü; bir müşteri fön çektirirken diğer müşterinin ayağına oje sürüldüğünü görmek zorunda değildir.

Ağda Odaları için Ayrı Bir Dekor

Kuaför salonlarının için renkli ve desenli olabilir ancak ağda odalarının olabildiğince soft tonlarda ve tek renk olması gereklidir. Karışık renkler müşterinin aklında soru işaretlerine neden olabilir. Çünkü; müşteriler ağda yaptırdıkları alanların temiz olduğundan emin olmak isterler. Bunun için de tercihiniz daima bej, ekru veya beyaz gibi tek renkten oluşan açık tonlar olmalıdır. Bu sayede kuaför dekor aynı zamanda müşteri çekmenize yardımcı olan bir yardımcı olacaktır. Saç işlemlerinin yapıldığı ana bölgede istediğiniz gibi bir dekorasyon yapabilirsiniz. Farklı olmak fark yaratır. Bu da verdiğiniz hizmetin karşılığını doğru bir şekilde almanıza olanak tanır.

Kuaför Salonunuzu Özelleştirin

Özelleştirilmiş kuaför salonların her zaman daha fazla müşteri çekmenize olanak tanır. Aydınlatmalar, çiçekler, kuaför tezgahları, aynalar veya koltuklar ile bu farkı yaratabilirsiniz. Kişisel bakım ürünlerinin satışını da yapıyorsanız dekorasyonunuzu raflar ve stantlar ile de zenginleştirebilirsiniz. İşletmenizin kimliğini oluşturmak için tercih edebileceğiniz ürünlere internet sayfaları üzerindeki ilgili online mağazalardan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak bu mağazalarda ihtiyaçlarınızı en üst seviyeden giderebilir, istediğiniz ürünlerin kapınıza kadar kargo edilmesini sağlayabilirsiniz. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak için tercih edeceğiniz bu mağazalar 7/24 hizmetinizdedir.