GELECEĞİNİZİ KÜÇÜK BİRİKİMLERLE ŞEKİLLENDİRİN

GELECEĞİNİZİ KÜÇÜK BİRİKİMLERLE ŞEKİLLENDİRİN

Geleceğinizi bugünden şekillendirmek için bireysel emeklilik sistemine dahil olun. %25’lik devlet katkısı sayesinde kolay bir şekilde birikim yapın. Bugün yapacağınız küçük birikimler gelecekte çok önemli yatırımlara dönüşebilir. Doğumdan itibaren çocuğunuz için de tercih edebileceğiniz bireysel emeklilik sistemi dahilinde hem kendinizin hem de sevdiklerinizin hayat standardını koruyacaksınız. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfalarını üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.


DEVLET KATKILI BİREYSEL EMEKLİLİK SİSTEMİ

%25 devlet katkısı sayesinde biriktirdiğiniz paraların çok daha değerli olmasını ister misiniz? Uzun dönemde oldukça avantajlı olan bireysel emeklilik sistemine hemen bugün dahil olarak geleceğinizi güvence altına alabilirsiniz. Hayat standardınızı korumak için tercih edebileceğiniz bireysel emeklilik sisteminden elde edeceğiniz geliri çeşitli alanlarda değerlendirebilirsiniz. İster çeyiziniz isterseniz de gayrimenkul yatırımınız için değerlendirebileceğiniz sistemde ödemelerinizi aylık, 3 aylık veya 6 aylık periyotlarla yapabilirsiniz.

BİREYSEL EMEKLİLİKTE YÜKSEK AVANTAJLAR


Farklı puan dağılımları sayesinde ister hisse senedi isterseniz de altın gibi çeşitli fonlar üzerinden yatırım yapabileceğiniz bireysel emeklilik sistemi ile tanışın. %25 devlet katkısı bulunan bireysel emeklilik sistemini doğumdan itibaren herkes için yaptırabilirsiniz. İster kendiniz isterseniz de çocuğunuz için tercih edebileceğiniz bireysel emeklilik sistemi ödemede zorlandığınız zamanlarda dondurma imkânına sahipsiniz.