İç iletişim neden gerekli

İç iletişim neden gerekli

İç iletişim neden gerekli

Kurumlar artık şirket hedeflerine katılım gösteren çalışanlar sayesinde kazanıyor. Geçmiş yıllarda benimsenen, paydaşların büyük resmi görmelerini engellemek üzerine kurulu stratejiler artık şirketlere bir şey katmıyor. Aksine kaybettiriyor. Doğru yapılan bir iç iletişim stratejisi ile kurumun tüm paydaşlarını kucaklamak; şirket kültürü ve hedefi hakkında daha fazla bilgilendirmek, farklı süreçlerin ve kararların içine çekmek başarıya giden yolu adeta kısaltıyor.

Çalışanların, iletişimin başlangıç ve bitiş noktası olduğuna inanan yaratıcı iletişim danışmanlığı ajansı TIME Public Relations – TimePR, bu amaçla iç iletişim stratejilerine de odaklanıyor. Kurumlara iç iletişim stratejilerini geliştirmek konusunda destek olan TimePR, doğru kaynaklara doğru sorular sorarak aldığı geri bildirimler neticesinde hazırladığı stratejik yol haritalarıyla hem şirket kültürünün oluşmasını sağlıyor hem de markaları hedeflerine bir adım daha yaklaştırıyor.

TimePR, itibar yönetimi çalışmalarından medya iletişime, lider iletişimi yönetiminden çalışan iletişimine, Kurumsal Sosyal Sorumluluk (KSS) projelerinden kriz iletişime, stratejik marka iletişiminden algı yönetimine, ekosistem toplantılarından basın toplantılarına ve ürün\ marka lansman toplantılarına kadar müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına yönelik danışmanlık hizmeti veriyor. İletişim danışmanlığının bilimsel ve bilgi temelli bir alan olduğunu düşünen ajans, gerçekleştirilen her proje ya da medya hamlesini çalıştığı kurumlara raporluyor.Çok daha detaylı bilgi için adresimizi ziyaret edebilirsiniz.