Yer Temizleme Makinası Çeşitleri

Yer Temizleme Makinası Çeşitleri

Yer temizliğinde ihtiyaçlar dönem dönem farklılık gösterebilir, zemin sert zemin veya mobilya zemin ise seçilecek makine modeli kadar kullanılan aparat ve temizleme şekli de farklılık gösterecektir. Islak yıkamanın zarar göreceği zeminler için köpüklü yıkama, silme veya kuru süpürme makinaları kullanılabilir. Ayrıca zeminlerde yalnızca yıkama değil işletmenin bakımlı gözükebilmesi için cila ve parlatma işlemenin de düzenli olarak yapılması gerekir. Cila ve parlatma için tasarlanan modeller her türlü zemin için uygundur.

Yer Temizleme Makinası Fiyatları

Zemin ve yer temizleme makinası fiyatları ürün boyutlarına, markasına ve büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. İsteyenler satın alabilir isteyenler kiralama avantajları ile bu ihtiyaçları daha ucuza mal edebilir. Geniş ve dar alanlar için modellerde de kiralama ve uygun fiyatlı satın alma avantajları sunulmaktadır. Buharlı temizlik makinaları, sanayi tipi vakum makinaları, kuru, ıslak-kuru vakum makinaları, halı ve koltuk yıkama makinaları farklı ortam ve ihtiyaçlar için tasarlanmış model seçenekleridir. Mekânınıza ve işletmenize uygun temizlik makinası sipariş için internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Islak-Kuru Zemin Temizleme Makinaları

Islak kuru makinalar zeminlerde bir yandan yıkama yaparken bir yandan zemindeki ıslaklığı vakumlayarak kirli su haznesine çeker. Yerlerde iz veya ıslaklık kalmadığı gibi kullanılan deterjanlar kaymaya ve farklı rahatsızlıklara neden olmaz. Aksine ortamda ferah bir koku oluşur. Endüstriyel temizlik makinalarında uygun fiyatlı alışveriş için internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.