Profesyonel Lostra Hizmeti

Profesyonel Lostra Hizmeti

Kökeni İtalyanca olan lostra ayakkabıların boya, bakım ve parlatma gibi işlerini kapsamaktadır, eskiyen ve kullanım nedeni ile deforme olan ayakkabılarınız bu hizmet ile kolay bir şekilde yenilenmektedir. İnternet üzerinden ayakkabı temizliği ile ilgili doğal yollar araştırılsa da çeşitli maddelerin ayakkabı yüzeyine yanlış uygulanması sonucunda ayakkabılarınız kullanılmaz hale gelecektir. Bu sebeple profesyonel bir firma ile anlaşma sağlamak gerekiyor. Ayakkabıların bakım ve onarımları noktasında en güvenli yol olan bu hizmet, ayakkabılarınızın temizliği ve daha iyi görünmesi noktasında yarar sağlıyor.

Ayakkabıları Temizleyen Uygulama

Ayakkabıdaki hasarların giderilmesi lostra işlemi ile mümkün olmaktadır. Ayak sağlığı için büyük önem taşıyan ayakkabılarınız internet sayfaları üzerindeki ilgili online kuru temizleme firmaları aracılığı ile temizlenmektedir. Yüksek meblağlar ödeyerek satın aldığınız ayakkabılarınızın kullanım ömrünü artırmak için bu uygulamadan yararlanmanız sizlere pek çok yarar sağlayacaktır. Ayakkabılarınızı yeniletmek için bir firma aramanıza ve uzun süre beklemenize gerek yoktur.

Lostra Hizmeti Neleri Kapsıyor?

Ayakkabılarınız lostra hizmeti ile kapınızdan alınmakta, bakım ve tamiratı gerçekleştirildikten sonra tarafınıza teslim edilmektedir. Gerektiği taktirde tadilat yapılması, boya, ayakkabıya bağcık takılması, tabanlarının temizlenmesi ve yenilenmesi gibi çok fazla aşaması olan bu işlem, aynı zamanda astarın yenilenmesi, fermuar takılması gibi ayakkabının ihtiyacı olan hizmetleri de kapsamaktadır. Ayakkabıda var olan kokuların giderilmesi, ayakkabıların dezenfekte edilmesi ve su geçirmeyen sprey uygulanması gibi daha pek çok uygulamayı kapsayan bu hizmet için hemen firma ile iletişime geçebilirsiniz.